esencjaznatury.pl

Ranking najlepszych odkurzaczy piorących – TOP 5!

Odkurzacze piorące mają coraz więcej zwolenników. Nie da się ukryć, że dzięki nim utrzymanie domu w czystości jest dużo łatwiejsze, przyjemniejsze i co ważne pochłania też mniej czasu. Wiele osób zastanawia się jaki odkurzacz piorący warto kupić. I tutaj podpowiadamy, na które parametry należy zwrócić szczególną uwagę. To m.in. moc silnika, siła ssąca, długość przewodu czy tryb pracy na mokro i na sucho.

Profesjonalne odkurzacze piorące – ranking

5. Odkurzacz piorący Bosch Serie 4 AquaWash&Clean BWD420HYG


Moc: 2000 W, pojemność: 5 l. Filtr: HEPA. Głośność: od 81 do 85 dB.

Odkurzacz wielofunkcyjny AquaWash&Clean świetnie odkurza odkurza, zbiera rozlane płyny, radzi sobie z trudnymi plamami na dywanach i tapicerkach. Ma wydajny silnik i jest wyposażony w akcesoria, które ułatwiają pracę w dwóch trybach: workowym oraz z filtrem wodnym. Urządzenie dba również o jakość powietrza w domu. Umożliwia to podwójny system filtracji. Zawiera zarówno filtr wodny, jak i filtr HEPA.

4. Odkurzacz piorący Numatic HVW370

Moc silnika: 1060 W, zasilanie: 230 V, podciśnienie: 2400 mm, pojemność: 9 l, długość przewodu: 10 m, ciężar wraz z akcesoriami: 15,3 kg

Ten brytyjski odkurzacz świetnie radzi sobie z mokrymi zanieczyszczeniami, praniem dywanów i czyszczeniem wykładzin. Poza tym poradzi sobie z czyszczeniem tapicerki w aucie. Odkurzacz posiada na wyposażeniu m.in. wąż ssący mierzący prawie 2,5 metra, rurę czy przyssawkę umożliwiającą pranie tapicerki. Gwarancja producenta wynosi 3 lata z możliwością przedłużenia aż do 5 lat.

3. Odkurzacz piorący Karcher SE 4002 1.081-140.0

Moc: 1400 W, pojemność: 4 l. Filtr: Cartridge. Głośność: od 71 do 75 dB

Ten model odkurzacza poradzi sobie z czyszczeniem wykładzin, twardych podłóg i tapicerek meblowych i samochodowych. Urządzenie wykorzystuje metodę ekstrakcji: namacza plamę, a następnie usuwa bród wraz z środkiem czyszczącym. Odkurzacz sprawdzi się również tam, gdzie przebywają alergicy. Usuwa aż 99% roztoczy. Jeśli chcesz zbierać suche śmieci, musisz założyć worek filtracyjny. Pranie na mokro ułatwia z kolei wąż ssący dołączony do zestawu. Jeśli chodzi o odkurzacze piorące – ranking pokazuje jak bardzo istotne są one zwłaszcza w domach osób cierpiących na alergie. Jak wiesz, takich osób jest coraz więcej. Dlatego tego typu modele odkurzaczy są niezwykle pomocne.

2. Odkurzacz piorącyThomas Aqua+ Pet & Family (788563)

Moc: 1600 W, pojemność: 1,8 l. Głośność: od 76 do 80 dB

Idealny do sprzątania sierści z dywanów i tapicerek, dlatego przydaje się wszędzie tam, gdzie mieszkają czworonogi. Odkurzacz posiada dużą moc ssania, posiada na wyposażeniu szczotki i ssawki, które ułatwiają sprzątanie. Poza tym urządzenie wiąże kurz i brud w wodzie. Odkurzacz pozwala na pozbywanie się kurzu bez użycia worka. Bez problemu sprzęt poradzi sobie też z trudnymi plamami. Umożliwia to system natrysku pod ciśnieniem.

1. Odkurzacz piorący Karcher SE 6.100 Home Line 1.081-220.0

Moc: 1400 W, pojemność: 4 l. Filtr: Falisty. Głośność: Nie dotyczy

Odkurzacz piorący Kärcher świetnie sprawdzi się podczas czyszczenia wykładzin lateksowych, tapicerek meblowych i samochodowych. Odbywa się to poprzez metodę ekstrakcji, czyli naniesienie środka czyszczącego na daną powierzchnię, a następnie na odessaniu go wraz z brudem. Odkurzacz ma również funkcję odkurzania na sucho i mokro. Jeśli chcesz używać go do zbierania śmieci suchych, to musisz korzystać z worków filtracyjnych. Odkurzacz przyda się z pewnością w domach alergików oraz posiadaczy zwierząt. Podsumowując, zanim podejmiesz ostateczną decyzję jaki odkurzacz piorący kupić zerknij na powyższy ranking. Jego analiza z pewnością ułatwi dokonanie wyboru. Zastanów się również, które powierzchnie będziesz czyścić i jakiego rodzaju zabrudzenia powstają w Twoim gospodarstwie najczęściej. To niezwykle kluczowe kwestie, które należy wziąć pod uwagę decydując się na zakup tego typu sprzętu. Musi on spełniać Twoje oczekiwania związane z dbaniem o czystość.

Next Post

Previous Post

Leave a Reply

© 2024 esencjaznatury.pl

Theme by Anders Norén