esencjaznatury.pl

Ranking najlepszych odkurzaczy – TOP 5

Odkurzacz jest urządzeniem niezbędnym w każdym gospodarstwie domowym. Używają go zarówno mieszkańcy domów, jak i bloków mieszkalnych. To znacznie wygodniejsza, szybsza oraz dokładniejsza alternatywa dla tradycyjnych mioteł. Jednak jego zakup może sprawiać niemałe kłopoty ze względu na różnorodność modeli dostępnych na rynku. Najlepszym rozwiązaniem jest dobrej jakości sprzęt w dobrej cenie. Jednak należy zwrócić uwagę także na inne kryteria podziału odkurzaczy. Ważny aspekt stanowi przykładowo rodzaj odkurzacza – workowy lub bezworkowy czy typ jego zasilania, który może być przewodowy bądź bezprzewodowy. Dlatego też poniższy ranking odkurzaczy do 300 zł zdecydowanie pomoże każdemu, kto rozważa jego zakup.

5. Odkurzacz Hyundai VC014

Piątą pozycję w rankingu zajmuje odkurzacz bezworkowy Hyundai Vc014. Jest to urządzenie wyposażone w ECO silnik o mocy 800 W, filtr HEPA 13, wykonany z cienkiej włókniny szklanej lub innego tworzywa sztucznego, który zatrzymuje ok. 99,95% zanieczyszczeń oraz długi kabel zasilający, zapewniający zasięg pracy wynoszący aż 8 m. Ponadto jego mała waga wynosząca zaledwie 4,5 kg, generowany hałas na poziomie 78 dB, a także obrotowe przednie kółko sprawiają, że korzystanie z niego jest niezwykle łatwe oraz wygodne. Oprócz tego możliwe jest sterowanie urządzeniem zarówno mechaniczne, jak i elektroniczne w celu ustawienia optymalnej mocy ssania. Odkurzacz wyposażony został także w przezroczysty pojemnik, dzięki któremu kontrolowanie zebranych zanieczyszczeń jest niezwykle proste. Ponadto posiada takie akcesoria, jak szczotka uniwersalna, dysza szczelinowa, końcówka z miękkim włosiem, końcówka do tapicerki czy metalowa rura teleskopowa.

4. Odkurzacz Hyundai VC007

Kolejny na liście jest wydajny i łatwy w obsłudze Hyundai VC007. To dobry odkurzacz do 300 zł, zapewniający skuteczne sprzątanie przy niskim zużyciu energii. Wyposażony został w ECO silnik o mocy 750 W oraz wysokiej jakości filtr HEPA będący w stanie zatrzymać mikrocząsteczki zanieczyszczeń. Odkurzacz sterowany jest w sposób elektroniczny – za pomocą pokrętła ustawiającego optymalną moc ssania. Duży zasięg pracy sięgający aż 8 m pozwala na wygodne sprzątnięcie całego mieszkania bez konieczności przełączania kabla do różnych kontaktów. Hyundai VC007 wyposażony jest także w obrotowe przednie koło zapewniające komfort i bezpieczeństwo poruszania się po delikatnych powierzchniach. Również jego przechowywanie nie sprawia żadnych problemów – utrzymuje się zarówno w pionowej, jak i poziomej pozycji. Uniwersalna szczotka parkietowa, metalowa rura teleskopowa, końcówka szczelinowa, do tapicerki, nakładka z delikatnym włosiem, a także syntetyczny worek na kurz są dołączone w zestawie.

3. Odkurzacz Amica Fen Turbo EVO VM 2063

Jeżeli zastanawiasz się, jaki odkurzacz do 300 zł wybrać, to Amica Fen Turbo EVO VM 2063 będzie doskonałym wyborem. Posiada silnik o mocy 900 W oraz 3-litrowy pojemnik na zanieczyszczenia. Urządzenie wyposażone jest w mechaniczną regulację mocy ssania, umiejscowioną w uchwycie węża, system sygnalizacji pełnego worka oraz zarówno poziomy, jak i pionowy system parkowania. Oprócz tego, odkurzacz posiada filtr HEPA 13, oczyszczający powietrze ze wszelkich zanieczyszczeń oraz dodatkowy filtr przed silnikiem, który chroni go przed zanieczyszczeniami i znacznie wydłuża jego żywotność. Ponadto w komplecie znajdują się turbo szczotka, szczotka do parkietu uniwersalna ssawko-szczotka, ssawka do tapicerki lub szczotka do szczelin 2w1. Cały ten zestaw w połączeniu z miękkimi, cichymi kołami sprawia, że jest to jedna z najlepszych opcji odkurzaczy do 300 zł rankingu.

2. Odkurzacz Amica VI 2031 Viento

Amica VI 2031 Viento to odkurzacz w rankingu do 300 zł zdecydowanie wart uwagi, ponieważ posiada wszystkie cechy, jakimi powinien odznaczać się przyzwoity sprzęt. Jest wyposażony w silnik o mocy 900 W, który zapewnia efektywną pracę, 2,7-litrowy worek gwarantujący zebranie wszystkich zalegających zanieczyszczeń oraz kompletny zestaw akcesoriów. Oprócz tego odkurzacz wyposażony został w dodatkowy filtr przed silnikiem, zabezpieczający go przed zanieczyszczeniami, system sygnalizacji o braku worka oraz jego wypełnienia i filtr HEPA 13 gwarantujący czyste powietrze w domu lub mieszkaniu. Niewielka waga produktu, jego miękkie, ciche gumowe koła oraz generowany hałas na poziomie 78dB sprawiają, że urządzenie jest bardzo wygodne w użyciu.

1. Odkurzacz Amica Bagio Eco VM3041

Numerem 1 rankingu odkurzaczy do 300 zł jest Amica Bagio Eco VM3041. To bezworkowy z pojemnikiem na zabrudzenia o pojemności 2l oraz silnikiem o mocy 900 W. Stanowi to bardzo ekonomiczne rozwiązanie, pozwalające na zaoszczędzenie nawet 15 worków rocznie. Urządzenie wyposażone jest w filtr HEPA 12 zapewniający czystość wydmuchiwanego powietrza, dodatkowy filtr chroniący silnik przed zanieczyszczeniami oraz wygodną regulację mocy ssania przy pomocy suwaka lub pokrętła umieszczonego na odkurzaczu. Funkcja miękkiego startu oraz zabezpieczenie przed przegrzaniem wydłużają żywotność odkurzacza, a jego ciche koła i automatyczny zwijacz przewodu sprawiają, że korzystanie z niego jest niezwykle wygodne. Amica Bagio Eco VM3041, pracując na najwyższych obrotach, generuje hałas na poziomie 79 dB. Do urządzenia dołączone są także akcesoria, jak ssawka do tapicerki, książek czy szczelinowa, a także szczotka do parkietów, dzięki którym sprzątanie w najciężej dostępnych zakamarkach staje się znacznie prostsze i wygodniejsze.

Next Post

Previous Post

Leave a Reply

© 2024 esencjaznatury.pl

Theme by Anders Norén