esencjaznatury.pl

Ranking najlepszych robotów sprzątających – TOP 5!

Sprzątanie jest jedną z najbardziej nielubianych i czasochłonnych czynności. Niemniej jednak, regularna troska o czystość pozwala zachować higieniczną czystość w domu, która jest ważna dla utrzymania zdrowia. Wiele osób nie lubi tracić chwili na codzienne odkurzanie czy wymywanie podłogi, ze względu na niewielką ilość wolnego czasu w ciągu doby. Specjalnie dla tej grupy społeczeństwa powstało urządzenie, które jest pomocnikiem każdej Pani i Pana domu czyli najlepszy robot sprzątający. Jaki robot sprzątający wybrać? Na rynku dostępnych jest wiele modeli, które różnicuje nie tylko wygląd i cena, ale przede wszystkim parametry techniczne, które decydują o jego funkcjonalności. Jeśli szukasz pomocnika do codziennego odkurzania, zobacz ranking robotów sprzątających, który z pewnością pomoże Ci podjąć najlepszą decyzję. 

Roboty sprzątające – ranking

Jaki robot sprzątający sprawdzi się najlepiej? Zobacz TOP 5 propozycji w naszym rankingu robotów sprzątających, które wyróżniają się atrakcyjną ceną oraz wysoką jakością wykonania.

5. Robot sprzątający iRobot Braava 390T Turbo

Pierwszym modelem, który otwiera nasz ranking robotów sprzątających jest urządzenie marki iRobot. To niezwykle funkcjonalny i efektywnie pracujący odkurzacz, który dodatkowo posiada modny, nowoczesny design. Jego zaletą jest praca zarówno na mokro, jak i na sucho, dzięki czemu urzadzenie nie tylko odkurzy Twoje podłogi, ale także zmyje z nich pozostały kurz i brud.

4. Robot sprzątający Roidmi EVE Plus

Jaki robot sprzątający wybrać? Doskonałą propozycją jest model marki Roidmi, który wyróżnia się atrakcyjną ceną oraz dobrymi parametrami technicznymi. Model posiada wbudowany laser LDS, dzięki któremu odnajduje się w każdym wnętrzu, bez obijania o meble czy ściany, które mogłyby ulec uszkodzeniu. Dodatkowo, posiada dużą moc ssącą o wartości 2700 Pa, która pozwala mu na efektywne zasysanie różnego rodzaju okruchów czy piasku. To najlepszy robot sprzątający, który dodatkowo można obsługiwać bezdotykowo, za pomocą aplikacji.

3. Robot sprzątający XIAOMI MI ROBOT VACUUM MOP PRO BIAŁY

Kolejną propozycją w rankingu robotów sprzątających jest urządzenie marki Xiaomi. To odkurzać wykonany z najwyższej jakości komponentów, co sprawia, że jest mało awaryjny i odporny na przypadkowe uszkodzenia. Oprócz podstawowej funkcji, posiada opcję mopowania, dzięki czemu wykona za Ciebie podstawowe czynności sprzątające w Twoim domu. Występuje w kolorze białym i czarnym tak, aby dopasować go do stylu panującego we wnętrzu. Jego dodatkowym atutem jest opcja samodzielnego powrotu do bazy i możliwość zapamiętywania zaprogramowanych tras przejazdu.

2. Robot sprzątający Roborock S5 Max Czarny

Jaki robot sprzątający sprawdzi się w Twoim domu? Doskonałym wyborem może okazać się model marki Roborock, który wyróżnia się pozytywnymi opiniami i recenzjami zadowolonych użytkowników. To bardzo efektywnie pracujący model, dzięki dużej sile ssącej, która wynosi aż 2000 Pa. Ponadto, posiada solidną, pojemną baterię, która po całkowitym naładowaniu może pracować nieprzerwanie przez około 3 godziny. Jego nowoczesna konstrukcja pozwala na efektywne i dokładne mopowanie oraz zamiatanie, nawet w najtrudniej dostępnych zakamarkach Twojego mieszkania czy domu.

1. Robot sprzątający iRobot Roomba 980

Pierwsze miejsce w prezentowanym rankingu robotów sprzątających zajmuje model marki iRobot. To wysokiej klasy urządzenie, które w przeprowadzonych testach wyróżnia się wysoką efektywnością pracy. To innowacyjny, nowoczesny sprzęt, który samodzielnie dopasowuje moc ssania do rodzaju podłoża, po którym przejeżdża, na przykład podczas odkurzania dywanu zawsze zwiększa moc tak, aby wydobyć z jego powierzchni najdrobniejsze okruchy czy piasek. To najlepszy robot sprzątający, który spełni oczekiwania najbardziej wymagających osób.

Next Post

Previous Post

Leave a Reply

© 2024 esencjaznatury.pl

Theme by Anders Norén