esencjaznatury.pl

Ranking TOP5 najlepszych grilli elektrycznych

Zajadanie się potrawami z grilla nieprzerwanie kojarzy nam się wszystkim z ciepłym, wiosennym lub letnim wieczorem i miłymi chwilami spędzonymi w gronie rodziny i przyjaciół. Na szczęście na ponowne rozpalenie grilla nie musimy czekać do pierwszych ciepłych dni. Wystarczy, że wyposażymy się w grill elektryczny, którego możemy używać bez względu na temperaturę i pogodę za oknem. Na jakie modele grilla elektrycznego warto zwrócić uwagę? Poniżej przedstawiamy 5 wysokiej jakości urządzeń, które usatysfakcjonują każdego miłośnika grillowania.

Ranking grilli elektrycznych

5. Tefal UC 600 CLASSIC GC3050

Grill elektryczny marki Tefal, to relatywnie tanie urządzenie, które jednak powinno spełnić oczekiwania wszystkich miłośników potraw z grilla. Sprzęt jest wyposażony w dwie funkcje pracy – grill elektryczny oraz grill mięsny, który zagwarantuje nam wyborny smak grillowanego mięsa, takiego jak karkówka, szaszłyki mięsne, kiełbasa czy burgery wołowe. Danie przygotowane w grillu Tefal UC 600 CLASSIC GC3050 są pozbawione zbędnych tłuszczów, dzięki nieprzywierającym płytom, na które nie trzeba wlewać oleju.

4. Russell Hobbs 21000-56 Fiesta

Grill elektryczny marki Russel Hobbs, to doskonała propozycja na uczty, które przygotowywane są dla większej liczby osób. Pomimo relatywnie małych rozmiarów, grill umożliwi nam przygotowanie małych potraw dla nawet 8 osób! Co więcej, urządzenie to jest wyposażone w kamienną płytę oraz 8 malutkich patelni, co sprawia, że w jednym czasie możemy zająć się grillowaniem kilku różnych przystawek lub potraw. Oprócz tego urządzenie marki Russell Hobbs świetnie nadaje się do łatwego smażenia naleśników, dzięki specjalnej płycie przeznaczonej do tego zadania.

3. Electrolux Infinite-Grill E9HL33

Płyta grillowa Infi-Grill marki Electrolux, to innowacyjne rozwiązanie, które umożliwi nam przygotowanie potraw grillowych najwyższej jakości z wykorzystaniem urządzenia i płyty grzejnej. Płyta grillowa charakteryzuje się idealnym dostosowaniem nawet do płyt indukcyjnych, co umożliwia nam grillowanie w kuchni bez względu na sezon oraz rodzaj posiadanej płyty. Dużym plusem produktu jest wysokiej jakości powłoka, do której nie przywierają grillowane danie. To minimalizuje ryzyko powstania nieestetycznych zabrudzeń, których trudno jest się pozbyć.

2. De’Longhi CGH1012D

Na drugiej pozycji w rankingu grilli elektrycznych znajduje się urządzenie marki De’Longhi, które umożliwia przygotowanie pysznych posiłków dla całej rodziny. 6 programów gotowania, ceramiczna płyta grzewcza i specjalnie zaprogramowana aplikacja mobilna, która umożliwi nam sprawne posługiwanie się urządzeniem, to największe zalety grilla elektrycznego De’Longhi CGH1012D. Urządzenie pozwala nam w precyzyjny sposób kontrolować temperaturę grzania w niezależny sposób na dwóch płytach grzewczych. Dużym ułatwieniem jest również estetycznie wykonany wyświetlacz LED, który w intuicyjny sposób ułatwia nam obsługę urządzenia.

1. Tefal GC716D12 OptiGrill+

To urządzenie,  to prawdziwa liga mistrzów grillowania. Jeśli zastanawiasz się, jaki grill elektryczny wybrać, to zakup tego urządzenia będzie dobrym wyborem. Grill wyposażony jest w świetnie zaprojektowany wskaźnik poziomu wysmażenia, który w bardzo precyzyjny sposób sygnalizuje nam, w jaki sposób wysmażone jest mięso. To jednak jeszcze nie wszystko! Tefal GC716D12 OptiGrill+ posiada 6 programów, które przeznaczone są do różnego rodzaju produktów – program do owoców morza, burgera, warzyw czy kiełbasy. Z tym urządzeniem każde danie wyjdzie nam idealnie.

Previous Post

© 2024 esencjaznatury.pl

Theme by Anders Norén