esencjaznatury.pl

Ranking TOP5 najlepszych opiekaczy do kanapek

Opiekacze do kanapek to integralna część każdej funkcjonalnej kuchni, w której szczególną uwagę poświęca się szybkiemu i sprytnemu przygotowywaniu posiłków. Gdy brak nam pomysłów na wymyślne potrawy, a zależy nam na tym, by szybko się pożywić, z pomocą przychodzi opiekacz do kanapek. Na jakie urządzenia dostępne na rynku warto zwrócić uwagę? Poniżej przedstawiamy TOP 5 ranking opiekaczy do kanapek.

5. Opiekacz Tefal Ultracompact SM1552

Urządzenie marki Tefal, to doskonały wybór dla wszystkich osób, które ponad wszystko cenią sobie łatwość obsługi urządzenia i kompaktowy rozmiar. Ten mały opiekacz do kanapek wyróżnia się prostą budową, wyjątkową łatwością obsługi (dwie diody, które sygnalizują nagrzanie oraz odpowiedni stopień wypieczenia). Dużym ułatwieniem w przechowywaniu urządzenia jest możliwość postawienia go w pionie, dzięki czemu można zaoszczędzić sporo miejsca.

4. Opiekacz Amica SMK 4011

Największą zaletą opiekacza do kanapek marki Amica,  są nieprzywierające płytki, które sprawiają, że kanapki zawsze będą idealnie przygotowane, a my nie będziemy musieli poświęcać czasu na usuwanie uporczywych zabrudzeń. Opiekacz w bardzo jasny sposób sygnalizuje nam, gdy jest podłączony do prądu za pomocą jednej diody oraz wskazuje idealną temperaturę umożliwiającą rozpoczęcie opiekania z pomocą drugiej diody. Dzięki temu systemowi zawsze będziemy pewni, że możemy rozpocząć przygotowanie kanapek bądź panini. Dodatkowo producent opiekacza do kanapek wraz z urządzeniem oferuje nam zestaw trzech wymiennych wkładek, które pozwalają na przygotowywanie kanapek i gofrów. Możliwe jest nawet grillowanie.

3. Opiekacz MPM MOP-20M

Jeśli zastanawiasz się, jaki opiekacz do kanapek wybrać, warto zwrócić uwagę na urządzenie marki MPM, które umożliwia przygotowanie aż czterech trójkątnych kanapek, które będą grubsze niż kiedykolwiek. Jest to możliwe dzięki grubym płytkom, które dodatkowo są wyposażone w specjalną nieprzywierająca powłokę. Urządzenie wyposażone jest w lampki kontrolne sygnalizujące podłączenie do sieci oraz gotowość do pracy. Dzięki rozsądnej cenie każdy z nas może sprawić sobie estetycznie wyglądający opiekacz, który umożliwia przygotowanie pysznych kanapek.

2. Opiekacz Russell Hobbs 17888-56

Opiekacz 3 w 1 marki Russell Hobbs, umożliwia nam nie tylko opiekanie kanapek, ale również grillowanie zarówno przy otwartej, jak i zamkniętej pokrywie. Ten model opiekacza jest bardzo elastyczny pod względem wykorzystania go do opiekania różnej grubości potraw. Zawdzięczamy to elastycznej pokrywie, która nie musi być domknięta podczas opiekania. Dzięki specjalnej nakładce grillowej opiekacz marki Russel Hobbs umożliwia jednoczesne grillowanie aż 5 rodzajów potraw.

1. Opiekacz Tefal Snack Collection z 2 SW852D12

Nadal nie wiesz, jaki kupić opiekacz do kanapek? 1. miejsce w naszym rankingu zajmuje urządzenie marki Tefal, które umożliwia nie tylko opiekanie kanapek, ale również przygotowanie pysznych gofrów. Co więcej, możemy dokupić dodatkowo aż 10 innych płytek, które umożliwią nam wykonywanie za pomocą jednego urządzenia naleśników amerykańskich, panini, ciastek, wafli czy tostów francuskich. Oryginalny design i wysoka jakość urządzenia pozwala cieszyć się smacznymi potrawami bez dodatku tłuszczu.

-> Sprawdź także ranking opiekaczy 3w1

Next Post

Previous Post

© 2024 esencjaznatury.pl

Theme by Anders Norén