esencjaznatury.pl

Ranking TOP5 najlepszych tosterów

Miłośnicy ciepłych śniadań z pewnością doceniają chrupiące tosty. Do ich przygotowania konieczny jest wysokiej jakości toster. Niewielu z nas wie, że ten sprzęt ma także kilka dodatkowych funkcji. Z pewnością przyda się również do rozmrożenia pieczywa. Jaki toster wybrać? W rozwiązaniu tego problemu pomocny będzie przygotowany przez nas ranking tosterów.

Toster to urządzenie wielofunkcyjne

Na początku warto przybliżyć, jak działa to urządzenie. Zazwyczaj w jego wnętrzu znajduje się specjalna grzałka, które nagrzewa się nawet do nawet kilkuset stopni Celsjusza. Wytworzone ciepło jest absorbowane przez inne elementy i w taki sposób opieka pieczywo. Pozwala na wykonanie grzanek, które możemy spożyć zarówno na śniadanie, jak i kolację. Ważne jest, aby toster za mocno nie przypalał pieczywa. Jaki dobry toster warto kupić?

Ranking TOP 5 najlepszych tosterów

Poniższe zestawienie zostało stworzone z myślą, aby każdy znalazł coś odpowiedniego dla siebie. Z pewnością pomoże Ci to dokonać wyboru, jeśli zastanawiasz się, jaki toster kupić.

5. Toster Severin AT 2509

Toster Severin AT 2509  wyróżnia się wysoką jakością. Jego obudowa została wykonana ze specjalnej stali nierdzewnej, która umożliwia termoizolację. Posiada również wbudowaną podstawkę, z której możemy skorzystać np. w celu podgrzania rogali czy bułek. Obecność regulatora temperatury sprawia, że nasze pieczywo będzie równomiernie przypieczone. Aby zachować pełne bezpieczeństwo, toster został wyposażony w system, który po zablokowaniu chleba automatycznie się wyłącza. Urządzenie łatwo również utrzymać w czystości.

4. Toster Amica TD3021

Toster Amica TD3021 zapewni nam chrupiące pieczywo, nawet bez jego rozmrażania. Jednocześnie możemy w nim upiec 2 kromki. W urządzenie został wbudowany automatyczny system wyłączania po skończonej pracy, co pozwoli na zachowanie pełnego bezpieczeństwa. Ponadto toster ten został wyposażony w specjalną tackę na okruchy, która sprawi, że jego czyszczenie nie będzie przysparzało żadnych problemów.

3. Toster SMEG TSF01CREU

Kolejną propozycją wartą uwagi jest sprzęt marki SMEG. Z pewnością zachwyci on swoim niezwykłym designem, który świetnie wkomponuje się w każde wnętrze. Innowacją dla tego tostera jest to, że ma on sześciostopniową moc grzałki, a także program rozmnażania czy podgrzewania. Kolejnym atutem z pewnością będą dodatkowe akcesoria, takie jak ramki do pieczywa czy ruszt do opiekania.

2. Toster Philips Daily Collection HD2581/00

Jaki toster wybrać? Philips Daily Collection HD2581/00 posiada osiem ustawień, co zapewni nam wykonanie idealnie upieczonych grzanek. Dodatkowo specjalnie wbudowany ruszt oraz system rozmnażania  pozwolą na  jednoczesne podgrzanie nawet tych zamrożonych produktów. Z pewnością sporym atutem będzie moc urządzenia, która wynosi 830 W. Ten toster zdecydowanie przypadnie do gustu nawet najbardziej wymagającym miłośnikom grzanek.

1. Toster BOSCH TAT6A913

Na 1. pozycji w rankingu tosterów znajduje się urządzenie marki BOSCH.  Dzięki możliwości regulacji intensywności opiekania, tosty są bardzo chrupkie i idealnie wypieczone. Ponadto w tym przypadku nie musimy się martwić o zabrudzenia, ponieważ urządzenie posiada specjalną tackę na okruszki. Dodatkowo moc tostera powinna zachęcić nas do zakupu.

Wiele fanów grzanek z pewnością niejednokrotnie zastanawiało się, jaki dobry toster wybrać. Najważniejsze jest to, aby urządzenie doskonale przypiekało pieczywo, nie powodując jego spalenia.

Next Post

Previous Post

© 2024 esencjaznatury.pl

Theme by Anders Norén