esencjaznatury.pl

Ranking wag łazienkowych – TOP 5

Waga łazienkowa to nieodłączny element wyposażenia domu każdej osoby, dla której ważne jest zdrowie oraz utrzymanie pożądanej sylwetki. Jednofunkcyjne wagi mechaniczne to już odległa przeszłość – dzisiaj mamy do czynienia z inteligentnymi urządzeniami o kompleksowych możliwościach, niekiedy bardzo zaskakujących. Potrzebna Ci waga łazienkowa? Ranking pomoże Ci wybrać model najlepiej dostosowany do Twoich potrzeb!

5. Waga łazienkowa Fala 69201

Jeśli chodzi o dobre wagi łazienkowe w świetnej cenie, Fala 69201 to strzał w dziesiątkę! Już pierwsze wrażenie, obejmujące cenę oraz design urządzenia, jest niezwykle pozytywne, a waga jedynie zyskuje przy bliższym poznaniu.

Fala 69201 posiada wszystko to, co powinna mieć dobra waga łazienkowa na miarę XXI wieku. Podświetlony ekran LCD dokonuje dokładnych pomiarów aż 8 parametrów – w tym masy ciała, tkanki tłuszczowej, zawartości wody, masy kostnej, masy mięśniowej, indeksu BMI oraz trzewnej tkanki kostnej.

Ta waga łazienkowa umożliwia nam szybkie przesyłanie dokonanych pomiarów do bezpłatnej aplikacji, która pozwala na śledzenie postępów związanych ze stanem zdrowia, dietą czy aktywnością fizyczną. Całości dopełnia wykonanie ze szkła hartowanego, które zapewnia urządzeniu doskonałą wytrzymałość i żywotność.

4. Waga łazienkowa Xiaomi Mi Smart Scale 2

Xiaomi Mi Smart Scale 2 to bardzo dobra waga łazienkowa z wielu powodów. Została wyposażona w niezwykle czuły sensor ze stali manganowej, który jest w stanie zarejestrować każdą zmianę w ciele z dokładnością do 50 gramów. Funkcja pomiaru wagi jest prawdziwie inteligentna i umożliwia określenie optymalnej wagi, biorąc pod uwagę indywidualne czynniki.

Za jej pomocą wykonać można test balansu ciała, a także zważyć każdy przedmiot o wadze powyżej 100 gramów. Waga łazienkowa Mi Smart Scale 2 zapamiętuje nawet 16 osób i rozpoznaje je na podstawie zebranych danych, które ponadto zapisywane są w chmurze dzięki technologii Bluetooth. Następnie w aplikacji powstają czytelne wykresy, które pozwalają na wygodne śledzenie postępów.

Wytrzymała konstrukcja ze szkła hartowanego w połączeniu z nowoczesnym designem wyróżnia to urządzenie spośród wag łazienkowych.

3. Waga łazienkowa Xiaomi Mi Body Composition Scale

Szukasz dobrej wagi łazienkowej? Prezentowany model to ulepszona koleżanka omawianego przed chwilą urządzenia. Mamy tu do czynienia ze wszystkim tym, czym może się pochwalić Mi Smart Scale 2 oraz innymi, rozwiniętymi możliwościami.

Przede wszystkim Mi Body Composition Scale umożliwia stworzenie dokładnych statystyk na temat budowy ciała. Z pomocą tej wagi łazienkowej w każdej chwili zmierzymy ogólną masę ciała i udział w niej mas mięśni, tłuszczu, kości oraz wody. Urządzenie pokaże nam także wartość podstawowego metabolizmu, a także wskaźnika BMI, które stanowią nie tylko ważną informację, ale również pełnią funkcję czynniki motywującego do zmian.

Korpus ze szkła hartowanego został wykończony antypoślizgową powłoką, co jest nieocenionym udogodnieniem.

2. Waga łazienkowa Omron BF508

Omron BF508 to jedna z najlepszych wag łazienkowych, która jest certyfikowanym produktem medycznym. Dokonuje bardzo precyzyjnych pomiarów za pomocą metody bioimpedancji. Tak zaawansowana analiza składu ciała jest możliwa dzięki aż 8-miu czujnikom i jest dokonywana w oparciu o informacji o wzroście, wieku oraz płci.

O tym, że jest to niezwykle dobra waga łazienkowa, świadczy również to, że urządzenie zapamiętuje dane wejściowe dla konkretnej osoby. Omron BF508 to jeden z liderów wśród wag łazienkowych w świetnej cenie i o doskonałym wachlarzu możliwości.

1. Najlepsza waga łazienkowa – Huawei Scale 3 Pro

Najlepsza waga łazienkowa to urządzenie w pełni inteligentne, niezawodne i precyzyjne – to właśnie Huawei Scale 3 Pro. Analizuje ona aż ponad 10 wskaźników składu ciała, w tym między innymi masę mięśni szkieletowych czy tętno. O zaawansowane możliwości tej wagi łazienkowej zadbano powierzając jej projekt naukowcom. Posiada ponadto wszystko to, czym mogą się pochwalić poprzednie modele.

Tak dobra waga łazienkowa jest w pełni warta swojej ceny.

Next Post

Leave a Reply

© 2024 esencjaznatury.pl

Theme by Anders Norén