esencjaznatury.pl

Ranking żelazek Bosch – TOP 5

Żelazko jest jednym z podstawowych sprzętów w każdym gospodarstwie domowym, ponieważ to właśnie ono pozwala nam wyglądać elegancko i nienagannie każdego dnia. Wybór dobrego żelazka nie jest łatwym zadaniem, trzeba bowiem zwracać uwagę na wiele czynników oraz parametrów technicznych. Jeśli nie chcesz, aby prasowanie stało się nieprzyjemnym obowiązkiem, to musisz zapatrzyć się w dobry sprzęt. Jedną z najlepszych propozycji dostępnych na rynku są żelazka Bosch. Opinie konsumentów wskazują, że cenią sobie oni ich działanie oraz właściwości estetyczne – gdyż każde żelazko od firmy Bosch wygląda bardzo elegancko. Jeśli planujesz kupić żelazko i nie wiesz, jaką decyzję podjąć, to zapoznaj się z poniższym rankingiem żelazek Bosch, w którym każdy znajdzie coś odpowiedniego dla siebie.

5. Żelazko Bosch Sensixx’x DA50 TDA5028120

Jeśli nie wiesz, jakie żelazko Bosch wybrać, to zapoznaj się z poniższymi propozycjami. Ranking rozpoczyna model Sensixx’x DA50. Żelazko to łączy w sobie ciekawy design i ergonomiczną formę. Uchwyt soft-touch pozwala na wygodne ułożenie kciuka, dzięki czemu prasowanie staje się jeszcze łatwiejsze. Odporna na zarysowania stopa żelazka posiada idealne właściwości ślizgowe, a duża moc sprawia, że żelazko jest gotowe do użycia w bardzo szybkim czasie. Stopa posiada specjalny kształt, dzięki czemu żelazko łatwo dociera do trudno dostępnych miejsc. Żelazko Sensixx’x DA50 gwarantuje doskonały efekt i maksymalny komfort prasowania. Ponadto, model ten posiada automatyczny wyłącznik bezpieczeństwa – oznacza to, że odetnie nagrzewanie stopy żelazka w przypadku pozostawienia włączonego sprzętu w bezruchu.

4. Żelazko Bosch TDA503011P

Czwarte miejsce w rankingu żelazek Bosch należy do modelu DA503011P. Podobnie jak poprzednik żelazko to posiada ergonomiczną formę oraz uchwyt soft-touch, które pozwalają na wygodne ułożenie ręki, dzięki czemu prasowanie staje się łatwiejsze i przyjemniejsze. Stopa żelazka posiada idealne właściwości ślizgowe, a ponadto jest odporna na zarysowania. Duża moc sprawia, że żelazko bardzo szybko wchodzi w stan gotowości, a mocne uderzenia pary pozwalają rozprasować każde zagniecenie. Specjalnie wyprofilowany kształt stopy sprawia, że żelazko jest w stanie dotrzeć do wszystkich trudnodostępnych miejsc. Żelazko TDA503011P jest bardzo silne i wykorzystuje tę moc w inteligentny sposób – nagrzewają się w kilka sekund oraz działa z 200-gramowy wyrzutem pary, który bardzo szybko wygładza nawet najbardziej uporczywe zagniecenia. Dodatkowo sprzęt został wyposażony w system 3AntiCalc, który w automatyczny sposób zapobiega osadzaniu się kamienia. 

3. Żelazko Bosch TDA3028210

Bosch TDA3028210 to model, który reprezentuje zupełnie nowy sposób prasowania. Linia żelazek Bosch DA30 jest dostępna w trzech inspirujących kolorach – co stanowi dodatkowy atut dla miłośników estetyki. Żelazko wyposażone zostało w wielokierunkową stopę, która sunie gładko po ubraniach w każdym kierunku, dzięki temu będziesz w stanie poradzić sobie nawet z najbardziej uporczywymi zagnieceniami na materiale. Idealne rezultaty prasowania są także zasługą ceramicznej powierzchni stopy, która przemieszcza się po wszystkich tkaninach wyjątkową łatwo i gładko. Model ten łączy w sobie komfort prasowania oraz bezpieczeństwo, ponieważ został zastosowany w nim specjalny czujnik dotyku, który grzeje tylko wtedy, gdy trzymasz żelazko w ręku. Gdy zdejmiesz dłoń z powierzchni urządzenia, nastąpi automatyczne odłączenie zasilania. 

2. Żelazko Bosch TDI953022V

Jeśli nadal nie jesteś pewien, jakie żelazko Bosch wybrać, to zapoznaj się z modelem TDI953022V, który uplasował się na drugim miejscu w rankingu żelazek Bosch. Generator pary, dzięki nowoczesnym funkcjom, gwarantuje komfort i wygodę prasowania. Podczas korzystania z tego modelu prasowanie stanie się przyjemnością i relaksem, gdyż wymaga zdecydowanie mniej wysiłku. Wystarczy, że wybierzesz odpowiedni program, aby uporać się z prasowaniem szybko i bezpiecznie. Model TDI953022V pozwala uzyskać znakomite rezultaty prasowania dla wszystkich tkanin – takich jak: jedwab, wełna czy też dżins. Ponadto, dzięki zastosowaniu systemu VarioComfort para i temperatura dla każdego programu prasowania są dobrane w taki sposób, że pranie zostanie rozprasowane gładko i szybko, a przede wszystkim bezpiecznie. Wystarczy, że wybierzesz odpowiedni program i możesz rozpocząć bezpieczne prasowanie. 

1. Żelazko Bosch TDI903231A

Ranking żelazek Bosch zamyka model Bosch TDI903231A. Wbudowany silnik skutecznie wspomaga wytwarzanie stałej, a przede wszystkim dużej ilości pary. Połączenie tych dwóch czynników sprawia, że w głąb tkaniny wnika nawet o 45% pary więcej niż w przypadku użycia tradycyjnego żelazka. Sprawia to, że nawet grube tkaniny mogą zostać rozprasowane wyjątkowo szybko i łatwo. Generator pary posiada w uchwycie czujnik, który sprawia, że żelazko nagrzewa się tylko wtedy, gdy trzymasz je w dłoni. Urządzenie pozwala na wytworzenie strumienia pary nawet do 65 g/min, a przy uderzeniu pary, jest to nawet 200 g/min. Duża moc tego modelu sprawia, że prasowanie staje się bardzo łatwe i szybkie, a zdejmując dłoń z uchwytu, przerywasz automatycznie nagrzewanie i pracę generatora, przez co możesz korzystać z urządzenia w pełni bezpiecznie. Ponadto, ceramiczna stopa żelazka posiada wyjątkowe właściwości ślizgowe, a także bardzo dużą odporność na zarysowania – przez co gwarantuje doskonałe efekty oraz maksymalny komfort.

Next Post

Previous Post

Leave a Reply

© 2024 esencjaznatury.pl

Theme by Anders Norén