esencjaznatury.pl

Ranking żelazek Tefal – TOP 5

Kiedy wyposażamy swój dom lub mieszkanie w różnego rodzaju sprzęty, to chcemy, aby były one jak najlepszej jakości. Żelazko stanowi jeden z najbardziej podstawowych sprzętów w każdym gospodarstwie domowym, ponieważ to właśnie ono pozwala nam wyglądać elegancko i nienagannie. Dokonanie zakupu dobrego żelazka nie jest łatwym zadaniem, trzeba bowiem zwracać uwagę nie tylko na czynniki wizualne, ale także na parametry techniczne. Jeśli chcesz, aby prasowanie stało się dla Ciebie przyjemnością, to musisz zapatrzyć się w dobry sprzęt. Obecnie na rynku mamy ogromny wybór różnych marek, jednak jednym z najlepszych wyborów są żelazka firmy Tefal. Klienci mają bardzo dobrą opinię o żelazkach Tefal, ponieważ każde urządzenie wygląda bardzo elegancko i świetnie się sprawuje. Jeśli masz przed sobą decyzję o zakupie konkretnego modelu i nie wiesz, który z nich wybrać, to zapoznaj się z poniższym rankingiem żelazek Tefal.

5. Żelazko Tefal FV2835E0

Jeśli nie wiesz, jakie żelazko Tefal wybrać, to zapoznaj się z poniższym rankingiem, który rozpoczyna model FV2835E0. Stopa tego żelazka została pokryta ceramiczną powłoką, odporną na zarysowania oraz łatwą w czyszczeniu. Tego typu stopa gwarantuje bardzo dobry poślizg, dzięki  czemu prasowanie staje się dużo łatwiejsze i przyjemniejsze. Żelazko posiada moc 2400 W, przez co bardzo szybko się nagrzewa – co sprawia, że jest gotowe do pracy zaraz po włączeniu. Duża moc sprawia także, że wszystkie zagniecenia znikają bardzo szybko, a dodatkowe uderzenie pary o mocy 165 g/min umożliwia prasowanie w pionie – wystarczy, że wykorzystasz wyrzut pary, aby prasować szybko i skutecznie. Urządzenie posiada automatyczny regulator pary, który dobiera odpowiednią ilość pary do każdego rodzaju materiału. Żelazka parowe są nieco bardziej narażone na osadzanie się kamienia, który powoduje, że urządzenie ulga zniszczeniu – w modelu FV2835E0 zastosowano system wapienny, dzięki któremu kamień się nie osadza.

4. Żelazko Tefal Turbo Pro Anti-Calc FV5635 Durilium AirGlide

Na czwartym miejscu w rankingu żelazek Tefal znalazł się model FV5635. Dzięki nowej technologii para wnika głęboko w tkaninę – wszystko przez bardzo silny wyrzut pary. Ponadto, żelazko Turbo Pro gwarantuje doskonałe rezultaty prasowania, a jego charakterystyczna cechą jest zbiorniczek, który regularnie uzupełnia się wodą. Pod wpływem wysokiej temperatury woda zamienia się w parę i przedostaje się przez otwory w stopie – sprawia to, że ubranie staje się wilgotne i łatwiejsze w prasowaniu. Do najważniejszych atutów tego modelu należy zaliczyć przede wszystkim wysoką efektywność i niezawodną konstrukcję, a dodatkowo urządzenie to jest dostępne w bardzo atrakcyjnej cenie. Dużą zaletą jest także to, że żelazko wyłącza się automatycznie, gdy pozostaje bez ruchu. Zdecydowanie warto wybierać model tego typu, ponieważ dba on o Twoje bezpieczeństwo. 

3. Żelazko Tefal Ultimate Anti-Calc FV9785 Durilium AirGlide

Kolejny model od Tefal warty polecenia, to Ultimate Anti-Calc FV9785. Żelazko to posiada przede wszystkim unikatowy zbiornik na kamień, który jest w stanie zapewnić długotrwałą wydajność i długą żywotność sprzętu. Moc 3000 W zapewnia szybkie nagrzewanie oraz możliwość generowania pary. Ponadto, ciągły wyrzut pary na poziomie sięgający do 55 g/min zapewnia szybkie prasowanie, a dodatkowe uderzenie pary o sile 230 g/min pomaga w uporaniu się z trudnymi zagnieceniami. Stopa żelazka wykonana została w technologii Durilium Airglide, zapewnia to zawsze lekkie prowadzenie żelazka po wszystkich rodzajach tkanin. Dodatkowo, dzięki pojemnemu zbiornikowi na wodę żelazko Tefal Ultimate jest w stanie poradzić sobie z prasowaniem nawet dużych ilości odzieży w krótkim czasie.

2. Żelazko TEFAL Ultimate Pure FV9845

Nadal nie wiesz, jakie żelazko Tefal wybrać? W dokonaniu wyboru może pomóc Ci nowoczesna technologia, zastosowana w modelu Ultimate Pure FV9845, która przed wyrzutem pary filtruje ją w 100%. Filtr pozwala zatrzymać drobinki kamieni, a dodatkowo jest łatwy do czyszczenia. Teraz masz pewność, że tkaniny będą nie tylko gładkie, ale także pozbawione plam. Kupując ten model żelazka, możesz także zapomnieć o czekaniu na nagrzanie sprzętu. Dzięki wysokiej mocy stopa żelazka bardzo szybko się nagrzewa, a prasowanie jest dużo wydajniejsze. Natomiast dzięki zastosowaniu funkcji AutoClean stopa żelazka utrzymuje czystość. 

1. Żelazko Tefal Ultimate Pure FV9865E0

Pierwsze miejsce w rankingu żelazek Tefal zajmuje Ultimate Pure FV9865E0. Z tym modelem możesz osiągnąć idealne rezultaty prasowania, a filtr Micro-Calc skutecznie zapobiega powstawaniu plam, które czasem mogą pojawiać się w czasie prasowania. Ponadto, żelazko działa ze stałym strumieniem pary o mocy do 60 g/min oraz posiada dodatkowy, mocy wyrzut o mocy do 250 g/min. Para wnikając w tkaninę, powoduje rozluźnienie jej włókien, co ułatwia rozprasowywanie zagnieceń. Nowa opatentowana technologia pozwala na dokładne filtrowanie pary wodnej, która zostaje wytworzona przez mechanizm żelazka, co zmniejsza ryzyko wystąpienia jakichkolwiek plam i zacieków. Dodatkową zaletą systemu jest to, że filtr można bardzo łatwo wysunąć i wyczyścić. Warto zauważyć także, że żelazko pracuje z wysoką mocą, która sprawia, że stopa żelazka szybko się nagrzewa, a praca z danym żelazkiem staje się bardziej wydajna i szybsza. Dodatkowo specjalna nakładka pozwala chronić delikatne tkaniny, zapobiegając ich przypaleniu lub wyświeceniu.

Next Post

Previous Post

Leave a Reply

© 2024 esencjaznatury.pl

Theme by Anders Norén