esencjaznatury.pl

Ranking ozonatorów do żywności – TOP 5

Generatory ozonu cieszą się coraz większą popularnością. Wykorzystywane są one zarówno w domach prywatnych, jak i biurach czy zakładach przemysłowych. Urządzenia te służą do generowania ozonu. Umożliwiają one m.in. oczyszczanie i odświeżanie powietrza w różnych pomieszczeniach. Nadają się również do usuwania grzybów, pleśni i szkodliwych związków chemicznych z jedzenia i wody. Urządzenia te często wyposażone są w funkcje dodatkowe np. jonizowanie, które korzystnie oddziałują na ludzki organizm. Zastanawiasz się, jaki ozonator wybrać? Zapoznaj się z naszym rankingiem generatorów ozonu. Znajdziesz w nim wyłącznie sprawdzone urządzenia cieszące się dużą popularnością i świetnymi opiniami. Zapraszamy do sprawdzenia poniższych propozycji.

5. Ozonator do domu Wenon MF-308

Ranking ozonatorów do domu otwiera kultowy produkt marki Wenon służący do dezynfekcji wody, wnętrz i jedzenia. Wyróżnia się on wyjątkową wydajnością osiągającą 1000 mg/h. Doskonale nadaje się do ozonowania wnętrz o dużym metrażu. Umożliwia ozonowanie jedzenia, dzięki czemu zyskujesz pewność, iż spożywana przez Ciebie żywność jest wolna od bakterii, grzybów, pleśni, wirusów, antybiotyków i metali ciężkich. Ponadto przy jego pomocy możesz skutecznie wydłużyć przydatność żywności do spożycia. Zaletą ozonatora Wenon MF-308 jest również fakt, iż pozwala on uzdatnić wodę i usunąć z niej wszystkie szkodliwe związki chemiczne Dodatkowo urządzenie to wyposażone jest w funkcję jonizacji, która ogranicza alergeny, oddziałuje antystresowo, skutecznie pomaga w walce z elektrosmogiem, a także korzystnie wpływa na samopoczucie. Wenon MF-308 ma nieduże, kompaktowe wymiary, dzięki czemu doskonale sprawdza się w małych pomieszczeniach. Wyposażony jest on w intuicyjny wyświetlacz umożliwiający programowanie urządzenia. Jego niewątpliwą zaletą jest również fakt, iż można powiesić go na ścianie i zaoszczędzić miejsce w pomieszczeniu.

4. Generator Ozonu
(Ozonator/Jonizator) Ozon O3 600Mg/H

Czwarte miejsce w rankingu ozonatorów zajmuje urządzenie marki Ozox o wydajności ozonu 1 g/h. Umożliwia on ozonowanie pomieszczeń w celu usuwania nieprzyjemnych zapachów, wirusów, pleśni, grzybów, bakterii i alergenów. Pozwala także dezynfekować systemy wentylacyjno-klimatyzacyjne i wnętrza pojazdów. Nadaje się również do sterylizacji żywności w celu usunięcia pestycydów, hormonów i antybiotyków. Generator ozonu marki Ozox służy także do odkażania klimatyzacji w samochodzie oraz klimatyzatorów domowych-przenośnych. Doskonale sprawdza się on zarówno w domach prywatnych, jak i zakładach przemysłowych, gabinetach stomatologicznych czy biurach.

3. Ozonator do żywności Vita-my GH-9020

Trzecie miejsce w rankingu generatorów ozonu zajmuje urządzenie Vita-my GH-9020. Umożliwia ono pozbycie się drobnoustrojów z całych wnętrz. Skutecznie usuwa grzyby, pleśnie, roztocza i bakterie oraz związki chemiczne. Pozwala on również zniwelować nieprzyjemne zapachy oraz odkazić żywność i wydłużyć jej przydatność do spożycia. Ozonator Vita-my GH-9020 posiada dwa tryby pracy – standardowy i cykliczny. Wyposażony jest w czytelny wyświetlacz LED odliczający czas pozostały do końca pracy sprzętu.

2. Ozonator-Chanson programowalny OH-230

Drugie miejsce w rankingu ozonatorów należy do urządzenia renomowanej marki Chanson, wyposażone w innowacyjny programator pracy czasowej. Sprzęt ten pozwala na ustawienie czasu emisji ozonu, dzięki czemu zapewnia całodobową bezobsługową pracę urządzenia. Ozonator powietrza i wody OH-230 skutecznie usuwa m.in. wirusy, bakterie, pleśnie, roztocza, grzyby, pestycydy z wody, żywności i powietrza. Ponadto eliminuje nieprzyjemne zapachy pochodzenia organicznego i nieorganicznego. Jego moc wynosi aż 12W, a wydajność ozonu osiąga 200 mg/h. Sprzęt ten doskonale sprawdza się w prywatnych gospodarstwach domowych, a także obiektach publicznych. Świetnie nadaje się również do wnętrz, w których przebywają zwierzęta.

1. Ozonator + jonizator z UV Q1 przenośny

Pierwsze miejsce w rankingu ozonatorów należy do urządzenia wytwarzającego nie tylko ozon, ale również jony. Sprzęt ten wyróżnia się niewielkimi, kompaktowymi wymiarami, przez co idealnie nadaje się nie tylko do wnętrz, ale również samochodów. Umożliwia on sterylizowanie powietrza i w efekcie unieszkodliwienie pleśni, dymu czy formaldehydu. Ozonator Q1 uwalnia aż 8 milionów jonów ujemnych na 1 cm3, dzięki czemu jest w stanie usunąć nieprzyjemne zapachy i bakterie, a także wzmocnić układ immunologiczny osób przebywających w pomieszczeniu. Ozonator Q1 wyposażony jest w wydajną baterię i zapewnia szybkie ładowanie. Wyróżnia się cichą pracą, przez co może być używany w sypialni i miejscach odpoczynku.

Next Post

Previous Post

Leave a Reply

© 2024 esencjaznatury.pl

Theme by Anders Norén