esencjaznatury.pl

Ranking kuchenek mikrofalowych Samsung- TOP 5

Wybierając mikrofalówkę, warto zapoznać się wcześniej z jej funkcjami. Zwróć uwagę na moc, ponieważ im większa, tym szybsze jest gotowanie oraz znacznie mniejsze zużycie energii. Firma Samsung posiada w swojej ofercie wiele modeli, w tym te najczęściej wybierane urządzenia w przedziale mocy od 700 do nawet 2100 W. W zależności od przygotowanej potrawy możesz regulować moc. Jakie są najlepsze mikrofalówki Samsung na rynku? Jaką mikrofalę wybrać?

Ranking kuchenek mikrofalowych Samsung

5. Kuchenka mikrofalowa Samsung GE83M

Dzięki temu modelowi mikrofalówki o mocy 800 W oraz z grillem 1100 W łatwo i szybko przygotujesz obiad i kolację. Urządzenie ma pojemność 23 litry i trzy poziomy kombinowanego trybu t.j. grill, mikrofala oraz mikrofala+grill. Tryby te z pewnością ułatwią przygotowanie posiłku zarówno dla Ciebie, jak i dla całej, dużej rodziny. Wystarczy zaledwie kilka minut, by przygotować smaczny posiłek bez konieczności spędzania wielu godzin w kuchni.

Wykorzystywana przez firmę Samsung specjalna powłoka Ceramic Inside™ gwarantuje higienę oraz prostą pielęgnację mikrofali. Bez większego problemu usuniesz zaschnięte i tłuste zabrudzenia. Nie musisz się także martwić o nieprzyjemny zapach oraz bakterie i zarazki. Nowoczesna technologia, przy pomocy której powstało wnętrze kuchenki, jest bardzo podobna do wysokiej jakości ceramiki. Sprawia to, że urządzenie jest dużo trwalsze oraz bardziej odporne na zarysowania i zużycie.

4. Kuchenka mikrofalowa Samsung GE83X

Kuchenka mikrofalowa Samsung GE83 z pewnością wyróżni się w każdej kuchni. Nowoczesny, lustrzany front zamknięty jest w srebrnej, eleganckiej obudowie. Panel sterowania posiada elektroniczny, dotykowy wyświetlacz z opisem poszczególnych przycisków, co daje intuicyjną i prostą obsługę. Dodatkowo ekran tego urządzenia dokładnie śledzi ruch palca, przez co użytkowanie jest wygodniejsze i o wiele łatwiejsze. Kuchenka posiada także  sporo przepisów, które są zapisane w pamięci. Wystarczy, że wybierzesz jeden z nich, aby wyświetliły się na ekranie mikrofali dokładne instrukcje postępowania. Funkcja ta dostępna jest pod nazwami Auto Cook i Auto Menu.

3. Kuchenka mikrofalowa Samsung ME83M

Model kuchenki ME83M posiada we wnętrzu powłokę ze specjalnej emalii ceramicznej, która jest  nawet 7x bardziej odporna na rdzę oraz zadrapania w porównaniu z innymi tego typu urządzeniami. Wysoka temperatura oraz tłuszcz mogą bardzo szybko odbarwić wnętrze, natomiast nowatorska powłoka Ceramic Inside™ temu zapobiega. Chroni również przed rozwojem bakterii, co potwierdzono badaniami naukowymi. Mikrofale są rozprowadzane po kuchence mikrofalowej z trzech różnych punktów, co zapewnia równomierne rozmrożenie, podgrzanie lub przygotowanie posiłków. Blokada rodzicielska zastosowana w tym urządzeniu jest świetnym zabezpieczeniem i rozwiązaniem, przede wszystkim gdy w kuchni towarzyszą Ci najmłodsi członkowie rodziny. W momencie startu podgrzewania dania, urządzenie blokuje skutecznie panel sterowania, wykluczając przy tym możliwość przypadkowego otworzenia kuchenki lub włączenia innych funkcji przez dzieci.

2. Kuchenka mikrofalowa Samsung MC28H5015AK

Kuchenka mikrofalowa MC28H5015AK firmy Samsung posiada funkcję termoobiegu z nawet 15 gotowymi trybami gotowania. Daje to znacznie więcej wariantów na przygotowanie zdrowych posiłków dla Ciebie i Twojej rodziny. Za każdym razem potrawy są soczyste, smaczne oraz perfekcyjnie przygotowane. Mikrofalówka ta przygotuje wszystko, na co w danej chwili masz ochotę, począwszy od warzyw, po kurczaka oraz ulubione dodatki. Wystarczy tylko, że  wybierzesz jednym ruchem program. Samsung MC28H5015AK posiada także funkcję opartą o technologię fermentacji, czyli kuchenka wykorzystuje obieg powietrza w dostosowanej temperaturze, dzięki czemu możesz eksperymentować i przygotować naturalny jogurt oraz pyszne, domowe ciasto drożdżowe.

Dzięki bardzo pojemnej komorze bez trudu przygotujesz również posiłki dla rodziny i przyjaciół. Wystarczy, że uruchomisz funkcję obrotowego talerza, aby zmieścić naczynia nawet niestandardowych rozmiarów. Funkcja ta pozwala poświęcać mniej czasu na gotowanie, a więcej na wspólne rozmowy przy stole.

1. Kuchenka mikrofalowa Samsung MS23K3513AS

Ranking najlepszych kuchenek mikrofalowych Samsung zamyka model MS23K3513AS. Obecnie coraz częściej rozmawia się o zdrowej diecie oraz rezygnacji z gotowej żywności. Dlatego też, aby zadbać o swoje zdrowie, zdecyduj się na przygotowywanie posiłków wyłącznie ze świeżych i zdrowych produktów. To urządzenie posiada odpowiednie programy do przygotowywania m.in. ryb, drobiu oraz warzyw.  W łatwy i szybki sposób przygotujesz zdrowe danie zarówno dla siebie oraz dla całej swojej rodziny.

Co ciekawe, kuchenka posiada przycisk „+30 sekund”, który jest wygodnym i szybkim rozwiązaniem, pozwalającym za jednym dotknięciem palca wydłużyć czas o 30 sekund podgrzewania potrawy. Z kolei, funkcja Quick Defrost umożliwia natychmiastowe rozmrożenie produktów oraz całych dań prosto z zamrażalnika. Nie musisz już pamiętać o wcześniejszym wyjęciu ciasta, mięsa, warzyw czy innych zamrożonych produktów. Jednak najważniejsze jest to, że rozmrażana żywność przez Quick Defrost nie traci swoich wartości odżywczych.

Mikrofalówka MS23K3513AS ma także funkcję oczyszczania powietrza, poprzez wydmuchiwanie z wnętrza zapachów podgrzewanych wcześniej produktów. Gwarantuje to, że przygotowywane dania nie przejdą aromatem poprzednich potraw.

Next Post

Previous Post

Leave a Reply

© 2024 esencjaznatury.pl

Theme by Anders Norén